Academia Română și Geto-Dacii…
Una dintre intoxicările agenților anti-România, în legătură cu istoria noastră, este aceea că “obsesia dacismului”, preocuparea “excesivă” pentru istoria geto-dacilor este creată în timpul comunismului și, în consecință, este un demers neserios, “comunistoid”…
Speriaț...